Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych

Nowatorskie ukierunkowanie do realizacji projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w doborze elementów umeblowania i całego wyposażenia.

W przypadku mniejszych powierzchni eksperci dbają o to, by zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są duże, zabiega się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeżeli zaś klient chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, by nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają również specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży oraz zasad designu sprawia, że cały zespół wykonuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w obrębie realizacji mebli na wymiar. To spełnia wymagania klientów. Meble są wykonane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych firm. Wszystko zrobione jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi uzgodnieniami. Zrobione mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura a także różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz i montaż zamawianych mebli. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

Powiązane publikacje