Usługi dezynsekcji z jakich mogą skorzystać klienci biznesowi

Oferta firmy BIOS dla przedsiębiorców zawiera podobne usługi jak w wypadku klientów indywidualnych. Dotychczas na usługi takie jak odpluskwianie zdecydowane były: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, związane z dezynsekcją oraz usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są częściej realizowane aniżeli dla klientów indywidualnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne mocno wpływają na sterylność w zakładzie pracy oraz okazują się niezbędne podczas sytuacji niespodziewanych.

Specjaliści z BIOS od dwudziestu lat są liderami na rynku. Każda dezynfekcja w obiektach w jakich jest to polecane przywraca czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. Jeśli natomiast przedsiębiorca będzie zmagać się ze szkodliwymi insektami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usuwanie gniazd os i szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W obiektach hotelowych alergeny usunięte są przy zastosowaniu nowoczesnej metody Allergoff PRO. To pozwala zneutralizować alergeny kurzu. nawet na 6 miesięcy. Jeżeli ktoś po raz pierwszy korzysta z usług wskazanej firmy to może dowiadywać się sporo na temat współpracy ze strony internetowej. Oferta biznesowa jest oddzielnie przedstawiona, wobec czego nie ma potrzeby tracić czasu na szukanie. Można także konsultować się z pracownikami, jacy szczegółowo zaprezentują usługę na jakiej będzie zależało klientowi i dookreślą, ile czasu może zająć jej wykonanie. To pozwoli prędzej podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Powiązane publikacje