Wczasy w Mechelinkach jako propozycja doskonałego wypoczynku nad polskim morzem

Wczasy w Mechelinkach to propozycja udanego odpoczynku nad polskim morzem. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, kiedy rezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni i Redy. Niewielki kurort blisko wielkich miast to doskonały kompromis dla dużej liczby urlopowiczów.

W pięknej miejscowości można na plaży zobaczyć wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Warto także odwiedzić Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miejscowości można znaleźć wiele obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, tuż przy morzu. Odległość do plaży z przepięknym molo to zaledwie 4 minuty. W miejscowości takiej można zobaczyć Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto także odwiedzić punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Można więc tutaj spędzać Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie lub najzwyczajniej napawać się świeżym powietrzem w ciągu całego roku. Ekskluzywny apartament będzie nadawać się jednocześnie na krótkie, jak i długie pobyty, gdyż jest kompleksowo wyposażony. Na witrynie internetowej umieszczony jest szczegółowy opis wszystkich atrakcji w Trójmieście oraz propozycje spędzenia czasu wolnego.

Więcej informacji udzielają właściciele apartamentu. Dane do kontaktu to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest mieszkaniem rekomendowanym przez gości. Miejsce to rekomendowane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może w tym miejscu zamieszkać nawet sześć osób. To  świetna opcja dla osób, które nie chcą spędzić urlopu w większych kurortach. Dobrze będzie się tym sugerować, gdy ma się wprost takie oczekiwania.