Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych

Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że klienci z chęcią go kupują. W głównej mierze, tynk akrylowy jest odporny na wpływ czynników pogodowych. Jest to także materiał elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go doskonała przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to następny argument motywujący do kupna. Znaczy, że tynk może być zastosowany na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Zalety estetyczne i imponująca kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten rodzaj farby. Tynk sprzedawany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nałożenie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technik. W związku z tym będzie nadawać się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Kupujący mogą zapoznać się z prezentacją na stronie. Do ich dyspozycji zostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność oraz szybka aplikacja dowodzą, że warto zdecydować na taki konkretny preparat. W jego składzie znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest zamieszczony.

Powiązane publikacje